Kiedy są imieniny Kamili? 16.09 właśnie dziś świętuję!

Kochani, dziś są moje imieniny! Przyznam, że obchodzę je dopiero drugi rok w życiu, nigdy jakoś nie czułam takiej potrzeby, ale jako że każda okazja do celebrowania jest w cenie, to życzę dziś wszystkiego najlepszego sobie i wszystkim moim imienniczkom!

Kiedy imieniny Kamili?

Imieniny Kamili nie są szczególnie popularne i obchodzi się je głównie dwa razy do roku, tj. 31 maja oraz dziś, czyli 16 września. Ja swoje imieniny obchodzę właśnie 16 września, także mogłam tego dnia liczyć na piękny bukiet, który widzicie na fotografiach. Goździki to jedne z moich ulubionych kwiatów. Są wyjątkowe, różnorodne i naprawdę długo trzymają się w wazonie.

Mniej popularną datą imienin Kamili jest jeszcze 14 lipca i mówiąc szczerze ta data byłaby dla mnie najwłaściwsza, jednak przyjęło się, że obchodzę je 16 września.

Imieniny Kamili – życzenia!

Z okazji imienin Kamili, poczytałam troszkę o tym, jakie cechy przypisuje się kobietom o tym imieniu i wiele jestem w stanie odnaleźć w sobie. Nie uważam tego za żaden wyznacznik, czy nie doszukuję się w tym większego sensu – myślę, że nie można przypisać komuś danych cech tylko ze względu na to, jakie imię mu nadano. To wydaje się być nierealne, jednak z ciekawości zerknęłam.

Kamile są podobno emocjonalne, nieprzewidywalne, energiczne i niezwykle empatyczne. Myślę, że zarówno Kamila, jak i Kasia i Basia mogłyby w tych cechach odnaleźć siebie 😀 Tak czy siak, jeśli chodzi o życzenia i to bez względu na to, czy są to życzenia imieninowe, urodzinowe, czy na jakąkolwiek inną okazję, to u mnie liczy się jedno – szczerość. Nie toleruję wierszyków przeklejanych z Internetu. Kiedy dostaję takie życzenia, nie wzbudzają one we mnie w sumie żadnych emocji oraz sama także nigdy takich nie wysyłam. Wolę kilka autentycznych słów napisanych od serca niż rymy, które nie muszą mieć wiele wspólnego z rzeczywistością.

A jak to wygląda u Was – obchodzicie imieniny, celebrujecie je i czy w ogóle o nich pamiętacie?

2 komentarze do “Kiedy są imieniny Kamili? 16.09 właśnie dziś świętuję!

  1. Pamiętam pamiętam 😉 Ciszę się z imienin tak samo jak z urodzin. Zawsze staram się nic nie planować ale muszę to u siebie zmienić. Bo czasami moje spontaniczne planowanie nie wychodzi najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę