ADOPT – perfumy idealne do torebki!

ADOPT – perfumy idealne do torebki!

#współpraca barterowa

Hej dziewczyny! Tak jak obiecałam, przychodzę z wpisem poświęconym perfumom marki Adopt, które znalazły się w ostatnim pudełku Pure Beauty. Taki produkt nie zdarza się często, więc tym bardziej byłam nim niezwykle miło zaskoczona. W końcu która kobitka nie lubi perfum? 😀 Z zaciekawieniem sprawdziłam, czy zapach jest trafiony i ku mojej radości owszem, będę go używać. Doskonale nada się na wiosnę, którą widać już za rogiem!

ADOPT’ Absolu D’Amour

Konkretnie trafił mi się zapach Absolu D’Amour z piękną szatą graficzną i złotymi drobinkami w środku! Perfumy te mają pojemność 30 ml, tak więc wcale nie mało i uwierzcie mi, że starczą na całkiem długi czas nawet codziennego użytkowania. Myślę, że spokojnie starczą mi na cały sezon letni. Opakowanie jest niepozorne, a jednak! Koszt takich perfum to 39.99.

No dobra, to teraz pora na konkretniejsze doprecyzowanie zapachu:

GŁOWA: czerwone owoce

SERCE: róża damasceńska

PODSTAWA: piżmo

Te czerwone owoce brzmią dla mnie niezwykle kusząco, także myślę, że zdecydowałabym się na nie już po samym opisie. Ja mocno wyczuwam w nich nuty kwiatowe. Psikając się nimi czuję, jakbym była na łące turbo intensywnie pachnącej kwiatami. Jeśli chodzi o trwałość, to wiadomo, że może się ona różnić w zależności od PH naszej skóry i różnych innych czynników, ale ja nie narzekam na ich trwałość. Mieszczą się do każdej torebki, więc bez problemu mogę po nie sięgnąć w każdej chwili i odświeżyć zapach.

Zapachów od Adopt jest naprawdę bardzo wiele, więc nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie wśród nich swój zapach i to z pewnością więcej niż jeden! Taka różnorodność, to ogromny plus, ponieważ ze swoimi produktami są w stanie trafić do szerokiego grona pasjonatek pięknych zapachów. Ja z przyjemnością zaopatrzę się jeszcze w jakiś zapach, kiedy tylko będę w Rossmanie, bo to właśnie tam możecie je dostać.

A Wy macie już jakieś perfumy od Adopt?

#współpraca barterowa

4 komentarze do “ADOPT – perfumy idealne do torebki!

  1. Mam ten sam zapach i uwielbiam go ;d używałam nawet zimą, nie patrzę na to czy perfumy pasują do pory roku, byle pasowały do mnie 😉

  2. muszę rozejrzeć się za nimi. sprawdzilam własnie ofertę na rossmanie i faktycznie jest ich pełno 😮

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę