Żel myjący do twarzy od Biolaven – zakochasz się w jego zapachu!

Żel myjący do twarzy od Biolaven – zakochasz się w jego zapachu!

#współpraca barterowa

Były perfumy, to teraz pora na coś z pielęgnacji, a konkretnie polecajka do codziennego oczyszczania twarzy, o niesamowitym zapachu winogron! Ten zapach, to coś, co urzeka mnie w tym żelu niezmiennie, a nie jest to moje pierwsze opakowanie. Marka Biolaven staje się coraz bardziej popularna i myślę, że ten wpis dodatkowo zachęci Was do bliższego zapoznania się z nią!

Biolaven – żel nawilżający do twarzy

Ten żel to moja kolejna zdobycz z lutowego pudełeczka Pure Beauty, jednak nie jest to moje pierwsze spotkanie z nim. Używałam go już kilka lat temu, a fakt, że jest na rynku od takiego czasu też świadczy o tym, że jest to produkt, który musi mieć wiele do zaoferowania.

Delikatny, nawilżający żel, który nie podrażnia twarzy i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Nie pieni się mocno, co na początku niekoniecznie mi pasowało, bo miałam wrażenie, że przez to słabiej oczyszcza moją cerę, jednak okazało się, że dobrze sobie z tym radzi. Lubię myć nim twarz rano i do tego sprawdza mi się doskonale. Do tego ten zapach winogron… Niezwykle poprawia mi humor!

Podsumowując, uważam, że Biolaven to żel wart uwagi. Delikatny, ale zarazem oczyszczający, o zniewalającym zapachu i wygodnym dozowaniu za pomocą pompki. Już jedna wystarcza, aby umyć całą buzię.

Miałyście, używałyście? Lubicie?

#współpraca barterowa

2 komentarze do “Żel myjący do twarzy od Biolaven – zakochasz się w jego zapachu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę