Zawsze o czasie, zawsze razem

#współpracabarterowa

Hej! Przychodzę dziś do Was drobną zachętą oraz refleksją. Czy tego chcemy, czy nie – czas upływa. Sekund po sekundzie, minuta po minucie. Jakie uczucia towarzyszą Wam, kiedy czytanie te słowa? Myślę, że w zależności od tego, jak wypełniamy swój czas i czy jesteśmy z niego zadowoleni, każdy odpowie na to pytanie po swojemu. Czasu nie zatrzymamy, to fakt. Ale możemy wypełniać go wspaniałymi chwilami. Pomyślcie tylko – każda kolejna minuta to kolejna szansa. Szansa żeby spróbować, szansa żeby zrobić coś inaczej, szansa żeby się odważyć, szansa żeby powiedzieć kocham. Czy to nie jest piękne? Jest. Pora zaprzyjaźnić się z upływającym czasem i zerkając na zegarek wieczorem mówić sobie „to był dobry dzień”.

Garett Lady Elegance i Garett Men Elegance – smartwatche dla niej i dla niego

O marce Garett słyszałam już wcześniej. Miałam nawet okazję poobcować chwilę z jednym smartwatchem z ich oferty i przepadłam. Po prostu musiałam też go mieć! Wybór padł na linię Elegance, w której znajdziemy zarówno damską, jak i męską wersję tego zegarka. Świetna sprawa!

To, co mnie w nich urzekło, to fakt, że można odbierać za ich pomocą połączenia i uwierzcie, że jakość rozmów przez nie prowadzonych jest naprawdę bardzo dobra. Byłam w szoku, ale to idealny zestaw głośnomówiący do auta. Wszystko słychać doskonale. To ogromny plus i super funkcjonalność. Nie wspomnę już o tym, że zegarki wyświetlają powiadomienia z telefonu – sami możemy wybrać, jakie aplikacje się w te powiadomienia wliczają, a jakie nie. To też niezwykle przydatna funkcja i przyznam, że była na szczycie argumentów za posiadaniem smartwatcha.

Smartwatche z linii Elegance posiadają także wiele innych funkcji, jak pomiar ciśnienia, liczenie kroków, czy nawet zdalne wykonywanie zdjęć. Gadżet idealny? No raczej 😀

Garett Men Elegance jak widzicie z brązowym, skórzanym paskiem. Totalnie.. elegance 😀 Damski natomiast na złotej bransolecie – klasyk. Na nadgarstkach prezentują się świetnie i pomimo sporych rozmiarów nadal zgrabnie. Wybór tarcz jest naprawdę spory, więc bez problemu można znaleźć odpowiednią dla siebie. Czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, myślę, że będziesz zadowolony. Kwestie wizualne w końcu też są bardzo ważne, prawda?

Muszę przyznać, że pomimo iż nie jestem zapaloną gadżeciarą, to nie wyobrażam sobie teraz dnia bez tego zegarka. W znaczący sposób ułatwia mi codzienność no i nie jestem już tak kurczowo uwiązana z telefonem, co także jest dużym plusem. Daje mi swobodę, ale jednak pozwala trzymać rękę na pulsie – za to go cenię!

Na koniec jeszcze mała niespodzianka – mam dla Was kod rabatowy na wszystkie nieprzecenione produkty Garett, w tym także na nowości, ważny do końca 2022 roku! I to nie byle jaki kod, bo aż -20%! Łapcie – MAJO20

A Wy? Używacie smartwatchy? Dajcie znać! Pa!

#współpracabarterowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę