FACEBOOM UDOSKONALAJĄCE SERUM Z KORYGUJĄCYM PIGMENTEM – moja opinia

FACEBOOM UDOSKONALAJĄCE SERUM Z KORYGUJĄCYM PIGMENTEM – moja opinia

#współpraca barterowa

Cześć dziewczyny!

Dzisiaj chciałabym podzielić się moją opinią na temat produktu, który od jakiegoś czasu jest ze mną w codziennej pielęgnacji i o którym wspominałam, że powiem więcej – Faceboom udoskonalające serum z korygującym pigmentem! Brzmi interesująco, prawda? Byłam ciekawa, jak sprawdzi się na mojej skórze, a teraz, gdy minęło już kilka tygodni jego testowania, chciałabym podzielić się z Wami moimi wrażeniami. Gotowe? No to zaczynamy!

Faceboom – udoskonalające serum z korygującym pigmentem – polubiliśmy się!

Zaczynając od początku – opakowanie serum jest naprawdę urocze, ale to, co mnie zaciekawiło najbardziej, to jego obietnice. Faceboom twierdzi, że poprawi wygląd mojej skóry, wyrówna jej koloryt i nada jej zdrowy blask – brzmi idealnie, prawda? Bez wahania zabrałam się więc za testowanie!

Po pierwszych kilku użyciach zauważyłam, że serum ma lekką i jedwabistą konsystencję, która łatwo rozprowadza się na skórze oraz blado zielony kolor. Bardzo szybko się wchłania, co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ nie muszę czekać długo przed nałożeniem kolejnych produktów do pielęgnacji, a to niezwykle istotne dla osoby, która jest w wiecznym niedoczasie i uwielbia spać 😀

Co do działania serum, zauważyłam, że faktycznie pomaga wyrównać koloryt mojej skóry. Mam pewne niedoskonałości i przebarwienia i to serum faceboom pomaga je wyciszyć. Nie jest to jednak produkt, który zapewni pełne pokrycie, ale subtelnie koryguje i dodaje skórze zdrowego wyglądu, a jednocześnie będzie ją pielęgnować. Jeśli Wasza skóra nie ma żadnych niedoskonałości, to myślę, że sprawdzi się dobrze także solo w okresie upalnego lata.

Podsumowując, Faceboom – udoskonalające serum z korygującym pigmentem jest dobrym produktem, który pomaga poprawić wygląd skóry i dodać jej zdrowego blasku. Wycisza wszelkie zaczerwienienia, szybko się wchłania i poprawia wygląd makijażu doskonale się pod niego nadając. Jest niezwykle lekki, dlatego sprawdzi się doskonale także teraz, kiedy temperatury za oknem są coraz wyższe. Czy będę do niego wracać? Myślę, że z przyjemnością 😀 Naprawdę się polubiliśmy!

To wszystko z mojej strony! Mam nadzieję, że moja recenzja Wam się przyda i może rozstrzygnie czyjeś wahania odnośnie tego, czy kupić to serum, czy nie. Ja odpowiem krótko – wartooo! Do następnego!

#współpraca barterowa z Pure Beauty

2 komentarze do “FACEBOOM UDOSKONALAJĄCE SERUM Z KORYGUJĄCYM PIGMENTEM – moja opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę