MIYA COSMETICS – BOGATA ODŻYWKA-MASKA 2IN1

MIYA COSMETICS – BOGATA ODŻYWKA-MASKA 2IN1

Cześć Kochane Czytelniczki!

Dzisiaj przychodzę do Was z produktem pielęgnacyjnym, który od pewnego czasu gości na mojej półce kosmetycznej – Bogata Odżywka-Maska 2w1 od Miya Cosmetics! Jeśli marzycie o zdrowych i pełnych blasku włosach, to ten produkt jest dla Was! On naprawdę działa 😀

Co wyróżnia tę odżywkę? Przede wszystkim jej zdolność do głębokiego nawilżania włosów. Od razu po zastosowaniu czuć, że włosy są miękkie i odżywione. Nawet moje zniszczone końcówki stały się bardziej gładkie i sprężyste. Włosy stają się bardziej lejące, cięższe, nie tak napuszone. To efekty, które powinna fundować nam każda odżywka, jednak nie każda potrafi. Tej zdecydowanie się to udaje i uwielbiam ją za to!

Niezwykłą zaletą jest możliwość używania tego produktu także jako maski do włosów. Po nałożeniu na wilgotne włosy i pozostawieniu na kilka minut, efekt jest naprawdę imponujący – włosy są nawilżone, miękkie i lśniące i to tak jakby na dłużej. Pozostawiając tę odżywkę na kilka minut i traktując ją jak maskę, dajemy jej szansę podziałać dogłębnie i ja funduję sobie taki zabieg zawsze, kiedy mam wolne chociażby 5 minutek.

Cieszę się także z faktu, że odżywka ta zawiera naturalne składniki i nie ma w swoim składzie szkodliwych substancji. Być może moje włosy nie narzekają na bardziej “chemiczne” odżywki, jednak miły jest fakt, że lubią się także z tą naturalną – co zwykle nie jest im na rękę.

Podsumowując, Bogata Odżywka-Maska 2w1 od Miya Cosmetics to dobry wybór dla wszystkich z Was, które chcą zadbać o piękne i zdrowe włosy potraktowane koloryzacją, słońcem lub po prostu brakiem nawilżenia. To doskonały kompan do walki z puchem i suchością!

A Wy, miałyście już okazję przetestować ten produkt? Dajcie znać w komentarzach, jakie macie wrażenia!

Do następnego wpisu!

#współpraca barterowa z Pure Beauty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę