Album Przygód dla Par – bo wspomnienia to najcenniejsze co mamy!

Hej, hej! Dziś przychodzę z ciekawą polecajką dla wszystkich par, które wiedzą, że o relację trzeba dbać i to bez względu na to, czy jest się ze sobą miesiąc, rok, czy 20 lat. W końcu kiedy nie podlewasz kwiatów, to usychają, prawda? To samo tyczy się relacji – zaniedbane umierają. Życie to nie bajka Disneya, nie może przez cały czas być idealnie. Jednak dbanie o relację to piękna sprawa i przynosi wspaniałe owoce, zbliża i umacnia, bo wiemy, że możemy na siebie liczyć także w trudnych momentach. Mienie o kogo dbać, to piękna sprawa. Dlatego właśnie przedstawiam Wam jeden ze sposobów na to dbanie – Album Przygód dla Par!

Niedzielny, długi poranek pod kołdrą i z kubkiem ciepłej kawy w ręce – uwielbiam takie dni. To idealny moment, żeby chwycić do ręki Album Przygód dla Par i wylosować nietuzinkową randkę na nadchodzący dzień. Przyznam się Wam, że uwielbiam takie inicjatywy. Taki album to doskonały prezent dla par i to tak naprawdę bez względu na staż związku. Pomysły na randki, które kryją się pod zdrapkami, to przygody na długi, długi czas. Nie oszukujmy się, raczej nie wypełnimy tego albumu w miesiąc, dwa, czy trzy, ale wcale nie musimy! Takie zdrapki dla par z pomysłami na spędzenie dnia przydadzą się za każdym razem, kiedy popadniecie w rutynę. Bez większego wysiłku będziecie mogli ją pokonać – zadbali o to twórcy albumu 🙂 Brak pomysłów? Jesienna chandra? Wyciągacie album i po kłopocie! Osobiście jestem fanką spontanicznych randek. Te planowane także są wspaniałe, ale jednak mam wrażenie, że spontaniczne randki wychodzą najlepiej. Kiedy więc mam na taką ochotę, wyciągam album, zdrapuję zdrapkę i voilà!

Album przygód to album na zdjęcia wklejane, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Zamysł jest taki, aby podczas każdej randki zrobić fotkę, którą następnie trzeba wkleić w album w wyznaczonym miejscu, dzięki czemu mamy niesamowitą pamiątkę na lata, a nawet całe życie. Nie musimy obawiać się, że album się zniszczy, ponieważ jest wykonany niezwykle solidnie. Grube, sztywne strony. Każda twarda jak okładka książki. Po prostu nie ma szans, żeby zniszczyły się podczas zdrapywania, wklejania zdjęć, czy przekładania ich po raz enty.

Album przygód kryje w sobie aż 50… TAK! 50 zdrapek z pomysłami na wspólne spędzenie czasu. Niezwykle imponująca ilość, prawda? Gwarantuję Wam, że już samo zdrapywanie budzi ogromną ekscytację, bo nigdy nie wiecie, co kryje się pod taką zdrapką i co Was czeka. Jedno jednak jest pewne – będziecie mieli dzięki temu nowe, wspaniałe wspomnienia, które z pewnością pozytywnie wpłyną na relację, więc warto, prawda? 🙂

Święta zbliżają się wielkimi krokami – może to właśnie doskonały pomysł na prezent dla ukochanej osoby?

W takim razie teraz pora na niespodziankę ode mnie! Na hasło KAMI10 dostaniecie 10% zniżki na dowolny album przygód! Po takim rabacie jego cena będzie naprawdę atrakcyjna, co w obliczu zbliżających się świąt i rosnącej inflacji brzmi jeszcze bardziej kusząco 😀 Spróbujcie! Nie pożałujecie 🙂

Do następnego, pa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę