Urodziny H&M Club

Cześć,

1 czerwca – dzień dziecka, który spędziłam naprawdę fajnie!

Dzięki wygranej w konkursie H&M Club i Glamour pt. „Dress Your Best”, po raz pierwszy w swoim życiu miałam okazję na zakupy ze stylistką – Magdą Jagnicką, a wieczorem mogłam bawić się na pięknie zaaranżowanych urodzinach H&M Club, w restauracji Biała – zjedz i wypij.

Jeśli chodzi o zakupy, to było to dla mnie zupełnie coś nowego i byłam bardzo ciekawa w jaki sposób Magda dobierze dla mnie ubrania. Chciałam aby ktoś spojrzał na mnie zupełnie inaczej i zaproponował mi coś, czego ja (znając siebie) nigdy bym nie wybrała. Nie zawiodłam się! Magda zaproponowała mi  bardzo ciekawą stylizację, a ja mogłam sporo się od niej nauczyć :). Wspólne zakupy to była czysta przyjemność. Dzięki wygranej w konkursie, miałam do wykorzystania bon o wartości 300 PLN

Wieczorem razem z moim narzeczonym dotarłam na ul. Francuską na pierwsze urodziny H&M Club. Spotkałam tam wiele ciekawych osób takich jak: Maffashion (z którą udało mi się zrobić zdjęcie i chwilkę porozmawiać), Jakub Kosel, Jessica Mercedes, Patryk Grudowicz i wiele innych. Cała aranżacja ogrodu, w którym odbywała się kolacja, była niesamowita. Białe stoły, na których leżały lniane obrusy. Piękne świece i kwiaty. Figury lodowe, oświetlenie, okrągłe lustra wiszące na drzewach…coś pięknego 🙂 Do tego muzyka na żywo, która była w tle, świetnie wpasowała się w panujący klimat. Coś niesamowitego.

Powiem Wam szczerze, że to był jeden z fajniejszych dni dziecka, jaki przeżyłam 🙂 Relacja foto poniżej.

H&M: top, bluzka, spódnica
Reserved: szpilki, kurtka
Guess: torebka

PS. wybaczcie jakość niektórych zdjęć, ale był wieczór, a niektóre robione były przez Snapchat 😉

Powiązane