Subtelna wariacja z wężowym printem

Cześć Kochani!

Nadszedł nowy tydzień, więc ja witam się z Wami nowym postem na blogu. Dziś chciałabym pokazać Wam jak ja widzę łączenie ze sobą, bardzo modnego w tym sezonie, zwierzęcego printu.
Nie da się nie zauważyć, że w sklepach pojawiło się wiele ubrań w tzw. zeberkę, panterkę czy motyw wężowej skóry. Kiedyś kojarzone było to z kiczem i nadal może tak być jeśli nie przemyślimy naszej stylizacji i połączymy ją np. z przesadną opalenizną z solarium 😉 Myślę, że warto znaleźć tutaj zloty środek!

Ja w swojej stylizacji postawiłam na wężowy print na dwóch elementach. Szortach – gdzie wygląda on na lekko „sprany” przez co jest mniej intensywny oraz na torebce typu nerka, w której docelowo zrezygnowałam z paska i postanowiłam użyć jej po prostu jako coś w rodzaju kopertówki trzymanej w dłoni 🙂 Do tego dobrałam luźną (rozm. 40) koszulę w kolorze kości słoniowej (i uprzedzę Wasze pytania, koszula była przeze mnie wyprasowana 😀 , lecz niestety materiał jest bardzo podatny na zagniecenia), delikatne sandałki na szpilce oraz perłowe spinki, które według mnie nadały lekkości i dziewczęcości całej stylizacji.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i podzielenia się ze mną tym, jak podoba Wam się stylizacja. Zdjęcia oczywiście robione przez niezawodną Karolinę! 😉

Fot. Karolina Chudyba

PaniMajo

Powiązane