Stylizacja z jesiennym akcentem

Dzień Dobry Kochani!

Tak, wiem! Tytuł mógł Was trochę przerazić…w końcu nadal mamy sierpień i lato w pełni, ale niestety powoli zaczynam zauważać drobne akcenty jesienne, takie jak żółte liście leżące na ziemi. Ja też nie mam pojęcia kiedy to minęło i dlaczego ten czas tak szybko leci, ale przejdźmy do rzeczy.

Dziś przestawiam Wam stylizację, którą od początku byłam zachwycona. Połączenie delikatnej, dziewczęcej spódnicy, bluzki boho z szerokimi rękawami oraz czarnych ciężkich botków z ćwiekami, niesamowicie mi się spodobało. Oczywiście jestem świadoma, że nie do wszystkich takie połączenie może przemawiać, ale ja wiem że mega wpisuje się w aktualne trendy. Uwielbiam takie nieoczywiste połączenia, a inspiracje czerpie między innymi z instagrama, pinteresta oraz świetnych przeglądów modowych, które na swoim InstaStory prowadzi Karolina Domaradzka. Jeśli jeszcze jej nie znacie, to polecam nadrobić zaległości! 😉

Od pewnego czasu zaczęłam eksperymentować z modą i sprawia mi to dużo przyjemności. Zdałam sobie sprawę, że wszędzie można się zainspirować i ważne jest to, aby tworząc coś swojego, nie starać się kopiować wszystkiego 1:1. Warto dodać jakiś swój czynnik i stworzyć coś, co jest po prostu nasze.
Tak podeszłam do tej sesji i stylizacji, a efekty możecie zobaczyć poniżej, do czego serdecznie Was zapraszam! 🙂

Fot. Karolina Chudyba

PaniMajo

Powiązane